PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Şeye Gebe Saatler


ekim1923
07-08-2007, 13:04
Her Şeye Gebe Saatler


Biri o kürsüden bağırıyor, biri bu kürsüden. Biri Amasya’dan bağırıyor, biri Adana’dan, biri Diyarbakır’dan. Bağırmakla olmuyor. Topladığın kalabalığın eline bayrak tutuşturmakla olmuyor. Böyle hareket edince terör son bulmuyor.

Neredeyse her gün evlatlarımız, kardeşlerimiz, abilerimiz şehit oluyor. Yine basın, yine hep bilinen çevreler, yine demokrasi dalkavukları aynı söylemlerle günü geçirmeye devam ediyor. Bakın bunların hepsi kör, hepsi sağır.

Haberiniz var mıydı?Bundan üç dört yıl önce Türk Gençliğinin genelağda(internette), üniversitelerde bir araya gelmeye başladığından, olanlardan, olacaklardan rahatsızlık duyduklarından. Televizyonlarda her gün ekonomik pembe tablolar çizilirken, gençliğin ekonomi konuştuğundan. Kıbrıs elden çıkarılmaya çalışılırken gençliğin Kıbrıs konuştuğundan. Yüz binlerce ABD askeri ülkemize konuşlandırılmak istenirken gençliğin ABD askerlerini konuştuğundan. Dinimiz nemalanmak için kullanılırken, gençliğin dini konuştuğundan.

Yoktu deme? Zaten ondan şaşırdınız Cumhuriyet Gösterileri’nde milyonlarca genç meydanları doldurduğunda. Peki şimdi neler konuşulduğundan haberiniz var mı? Ve konuşmanın yettiğini, bittiğini hareket zamanının geldğini konuştuklarından haberiniz var mı? Tabi ki yok, eğer olsa kürsülerde dinazorlaşmış sözler edebilir misiniz?

Bakın, eğer böyle giderse bu ülkede seçim bile olmayacak. Aşiret reisleri, mezhep liderleri, ne olduğu belirsiz insanlar Türkiye’yi, Türk Milleti’ni tehdit etmeye devam ederse, her gün şehit vermeye devam edersek ve siz hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam ederseniz olacaklardan sadece siz sorumlusunuz.

Türk Gençliği görev başındadır.

Bilginize.

Göksel ERDOĞAN (http://yaziyorumohaldevarim.20m.com)

akkartal
11-08-2008, 11:44
Sayın Göksel Kardeşim,
Eline, diline, usuna sağlık, ki, bu hakikatleri çok iyi örnekler ile anlaşılır halde
sunmuşsun...
TTK