PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkİn Koray: Oyum Mhp'ye !


Tanrıkut
07-11-2007, 19:13
ERKİN KORAY: OYUM MHP'YE !
Anadolu rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray, oyunu MHP'ye vereceğini söyledi.
Anadolu rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray, MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı Asım Başaran ile seçim üzerine sohbet eden Erkin Koray, 22 Temmuz’da oyunu MHP’ye vereceğini söyledi.

Asım Başaran’ın karşıladığı Erkin Koray’ın ziyaretinde Konacık Belediye Başkanı MHP'li Mehmet Tosun da yer aldı. Türkiye’yi, geçtiği zor dönemden ancak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kurtarabileceğine inandığını belirten Erkin Koray “Mevcut iktidarın ülkemizi ne hale getirdiği ortada. 22 Temmuz’da yapılacak seçimin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçimi. Ülkesini seven herkesin ülkesini kurtarmak için bu seçimlerde sandığa gideceğine eminim'' dedi.

Asım Başaran da Erkin Koray gibi bir efsanevi sanatçının ziyaretinden ve söylediklerinden çok mutlu olduğunu belirterek, ülkeyi peşkeş çekenlerden hesap soracaklarını söyledi.

http://www.turkcutoplumcu.com/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=55

Tanrıkut
07-11-2007, 19:18
MHP BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAK...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın giderek sinirlenmesi ve önüne gelene iftiralarda bulunmasının gerçek nedeni ortaya çıktı. ABD'nin yaptırdığı ve düzmece olmayan kamu oyu sonuçları AKP'yi 3. parti olarak gösteriyor. MHP 1. CHP ise 2.

Son günlerde Washington'da kim tarafından ve kime yaptırıldığı açıklanmayan bir kamuoyu yoklaması elden ele dolaşıyor. Bu kamuoyu yoklamasını Türkiye'deki gelişmeler karşısında büyük sürpriz yaşamak istemeyen bazı çevreler tarafından yaptırıldığı ileri sürülüyor. Kamuoyu yoklamasında herkesin tahmin ettiği gibi üç parti barajı geçiyor. Kamuoyu yoklamasında ise DEHAP'ın bağımsız adaylarla çıkaracağı milletvekili sayısının grup kurmaya yetmeyeceği ve 10 ila 12 arasında değişeceği belirttiliyor. İşte ABD'nin yaptırdığı son kamuoyu yoklamasının sonuçları:

MHP: % 24

CHP % 22

AKP % 20

DP % 9.5

GP % 4.5

DEHAP % 6

İP % 1

Kararsız % 12.9
http://www.turkcutoplumcu.com/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=64