PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Görev Almak İsteyenler

Tanrıkut
11-19-2007, 22:55
tardukursad@hotmail.com ile msn iletmeni ya da ağ iletiyle iletişim kurabilirler.

ulusalseferberlik
11-20-2007, 00:25
hangi alanda ne gibi görevler biraz daha açarsanız sevinirim...

fırtına09
11-20-2007, 01:58
S.A. verilecek herturlu goreve hazırım.saygılarımla...

Tanrıkut
11-20-2007, 22:31
Toprak Satışına Dur deme Öbeği kuracağız.
http://turkcutoplumcu.org/satis/ bu bağlantıdan çalışmalar hazırlayıp gündeme taşımak istiyoruz.

ulusalseferberlik
11-20-2007, 22:47
bu konuda üzerime düşen her türlü göreve hazırım...

(Ancak birşey daha belirtmek isterim izlencenin altında ki yazının altına imzamı atamam. Şu anda hiçbir çalışma yok ki TBMM nin yararlı çalışması olsun. hiçbir milli duygusu yok ki milli meselelerde hassasiyeti olsun. bizler ancak bunu kamuoyu yaratarak halkı bilinçlendirerek, gerekirse dürüst millet vekillerini bulup onlarla bu konuları görüşerek mecliste bu öneriyi sunabiliriz. ancak hiçbir şekilde bu veya benzeri bir mektubu TBMM ye kimse bana gönderttiremez. gönderirsem de yazacaklarımı düşünmek bile istemiyorum aksi halde hayatımda kullanmadığım sözcükleri ve kurmadığım cümleleri kurmak zorunda kalacam. kolaymı TBMM'ye yazıyorsun:)

Not: bu sadece benim düşüncem katılırsınız katılmazsınız o da sizin düşüncenizdir. saygılar...

Tanrıkut
11-22-2007, 01:21
Arkadaşlar Toprak satışı konusunda çalışmaların yapılacağı bir oda açıyoruz.Bu odada çalışmaları eşgüdümleyip toprak satışı sayfamızdan konuyu halka anlatacağız.Bu konuda fırtına ve ulusalseferberlik arkadaşımız konu görevlisi Hikemi ile iletişim kurabilirler.Özgeçmişlerinizi ve iletişim bilgilerinizi de bize bildirirmeniz öbeğe dahil olmanız için yeterlidir.
Bu konu için somut adımlar ve gerekli yerlere başvuru yapma da olası olabilir.

BEYATLI
11-22-2007, 14:38
E posta adresiniz var ama çevrimiçi göremedigimiçin, kullanmadiğinizi düşünmüştüm... Ben de Tarih ile ilgili bölümlerde görev almak istiyorum, mümkünse...

Tanrıkut
11-25-2007, 01:43
Örütbağ akınları öbeği oluşturulmuştur.Hayırlı olsun.

MGTürkiye
12-09-2007, 02:26
Uygun görürseniz bende görev almak isterim.
Ağeli konusunda yeterince bilgim ve tecrübem bulunmaktadır.
Dilerseniz; bilgimi bu yolda kullanmak bana şeref verir.
Saygılarımla.

Akçura
12-09-2007, 02:32
D-SMART kurulmadan önce sinanoglu.net'te ileti yağmuru başlatmıştık. Ama gerek yetkililerin sorumsuzluğu gerekse ileti sayısının azlığı nedeniyle bir yol katedememiştik. Bu saaten sonra fazla bir şey yapabileceğimizi düşünmüyorum. Ama yine de denemekte fayda var.

Uygun görürseniz bende görev almak isterim.
Ağeli konusunda yeterince bilgim ve tecrübem bulunmaktadır.
Gerek yöneticilik yaptığım, gerekse kendi kurduğum ağellerinde bunu layıkıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum.
Dilerseniz; bilgimi bu yolda kullanmak bana şeref verir.
Saygılarımla.

Sinanoğlu Net’ten atılanlarla ve özellikle msn’den virüs yollayanlarla işimiz olmaz. Bir de gelip şahsiyetsizce görev istiyorsunuz, üyeliğinize son verilmiştir.

Görev istemek için:
1-) Türkçülüğe gönülden inanmak gerek
2-) Kişiliksiz olmamak gerek

Tanrıkut
12-15-2007, 01:43
Fikirmeydanında sorumluluklar da verilecektir.İlgililer ilgilendikleri bölümleri bildirebilirler.

Alper Tunga
01-22-2008, 02:33
Ben de görev almak isterim...