PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook öbeğimiz

KEMALİST
05-27-2011, 09:06
Facebook adlı sosyal paylaşım ağelinde öbeğimiz açıldı. Öbeğimize üye olalım ve canlı tutmaya çalışalım

http://www.facebook.com/group.php?gid=145038468872671

Üye olmak için yukarıdaki bağlantıya tıklayın

kobali
05-31-2011, 10:07
Son baktığımda sadece ikimiz üye olmuşuz.

KEMALİST
06-23-2011, 22:14
üye adınız ne?
Özelden ileti atabilirsiniz

Künay
08-03-2011, 23:59
Emeğinizi kesinlikle taktir ediyorum, emelinizinde faydalı birşeyler yapmak insanlara ulaşmak olduğunu biliyorum bunlarla birlikte eklemek istediklerim var. türkçütoplumcu ağeline sadece üyeler girmekte ve bu üyelerin çoğu temelde benzer düşünceleri paylaşmakta. Bu sayfada insanların var oluş amacı vatan sevdası ile içlerinde yanan ateşi faydalı birşeylere dönüştürme arzusudur. Tabi bunun için hem zaman hem enerji gereklidir. Yapılan işlerin bir fayda sağladığını görmek mutluluk verdiği gibi fayda sağlamayan işlerde zaman içerisinde "ne yapsak olmuyor" gibi düşünceler ile hevesin kırılmasına yol açabilir. bu yüzdendir ki vatan sevdası ile içimizde oluşan enerjimizi daha faydalı kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. Böylece sayfaya ayrılan kısıtlı zamanlarıda en verimli şekilde kullanmış oluruz.

Ülkemizde kendi Türkçü aydınlarını bile tanımayan insanların var olduğunu düşünürsek facebookta kurduğumuz öbeğin kurucusunun adı Sultan Galiyev olursa sayfamızı iyi tanıtamayız ve yine kendi kısıtlı üye sayımız ile kendimiz üye olur kimselere ulaşamadan kendimizi aydınlatırız.

Bu tür işler için farklı kurucu isimleri ile öbekler kurulmalıdır.

kobali
08-11-2011, 18:51
Facebook öbeğimizin adı UyanTürkdür. Yukarıdaki adres çubuğundan ulaşılıyor.