Tekil İleti gösterimi
Eski 01-11-2008, 11:11   #2
kobali
Bölüm Sorumlusu

kobali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 1,311
Varsayılan Ynt: Benim hıyar seçmenim

Artık kızmıyorum, kızamıyorum...

Tepkisiz insanlar topluluğu olma yolunda katettiğimiz mesafeyi görünce!

Alınganlık gösterip bir yanıt olsun diye yazmıyorum. Artık; kıralın çıplak olduğunu bütün dünya gördü de, bir tek; millet olma bilincini yavaş yavaş kaybeden bu ülke insanları ne yazıktır ki göremiyor. Bu ülkede 1980 yılından sonra yaşatılan melanetliklere alıştırılarak bu günlere geldik. Yaşı on altı olduğu için asılamayan genci, sahte kemik yaş raporuyla idam eden zihniyeti kınayamadık, tepki gösteremedik. Yola buradan çıkıldı, cesaretlendirildi Türk düşmanları ve millet olma bilinci azar azar yok edildi.

İstanbul Galata Köprüsü üzerinde balık tutan bir Türk'ün yanına bir Fıransız, balık tutmak için oltasını atar. Fıransızın oltasına hiç balık gelmezken, Türk'ün oltasına kocaman balıklar gelir. Fıransız dayanamaz ve sorar:
- Ben bir tane bile balık tutamazken, sen bir sürü büyük balık yakaladın. Bu işin bir sırrı mı var? Diye sorar. Türk tebessümle Fıransıza bakar ve;
- Bunlar balık bilader, alık değil. Burası benim denizim, elbetteki beni besleyecek...
Fıransız, Türk'ün ne demek istediğini anlamıştır. Oradan hemen ayrılır ve bir müddet sonra aynı yere döner. Bizim balıkçı balık kovalarını neredeyse doldurmuştur. Fıransız cebinden bir kağıt çıkararak...
- Bak! Der. Bu kağıt benim Türk vatandaşlığımı gösteren belgedir. O zaman benim oltama da balık gelmeli artık. Der ve oltasını suya atar. Çok geçmez çoklu oltaya bir kaç balık takılmıştır ama hepsi küçüktür. Fıransız sevinç çığlıkları atmaktadır. Türk balıkçı yine tebessümle bakar ve...
- Tuttukların ne işe yarar ki? Minicik minicik balıklar. Der.
Fıransız gururla Türk'e bakar ve...
- Amacım zaten buydu. Küçük balık avlayarak senin gelecekte tutacağın balıkları yok ediyorum. Der...

Kıral çıplak! Evet; hem de anadan üryan çıplak. Burada sayamayacağım kadar melanetlikler bu millet üzerine işleniyor.
* Altı yaş öbeğine dingilizce dayatılıyor
* Altı yaş öbeği çocuklarımız için özel cep telefonları sunuluyor (cep telefonlarının yaydığı ısının beyindeki sıvıyı buharlaştırıp tümör yaptığı uzmanlarca belirlenmiştir.)
* Altı yaş öbeği çocuklara ana okullarında corç vaşikton belletiliyor
* Altı yaş öbeği çocukların aptal yetişmeleri için beslenmelerine katkılar konuluyor.
* Antalyanın kaş ilçesinde ingilizlerin açmış olduğu çocuk bahçesine Türk çocukları giremiyor!!!

Bu örnekleri çoğalmaya kalksam, sayfalar yetmez...

Şimdi o başlığa alınganlık gösterenlere ithaf olunur... TEPKİ NEREDE?
Ateş yalnızca düştüğü yeri yakıyor. " Bana değmeyen yılan bin yıl yaşasın" sözüne sığınan bir millet. Varoluşun temellerinin içi oyuldukça oyuluyor. TEPKİ NEREDE?
Hükümetin en son aldığı karar. Merkez bankası istanbula taşınacak. Yani Bizans İmparatorluğunun resmi ilanı olacak bir taşıma. TEPKİ NEREDE?

Uzun lafın kısası, başlığa tepki göstermeyi bırakalım da, kıralın çıplak olduğu gerçeğini görelim artık...

Saygılarımla

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56