Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı  

Geri git   Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı > Türkçü Toplumcu Görüş > Tepkilerimiz

Tepkilerimiz Ağ üzerinden ya da somut olarak gösterdiğimiz yasal tepkiler eşgüdüm otağı.

Seçenekler Tarz
Eski 06-03-2008, 12:31   #1
ilhan
Konuk

İletiler: n/a
Varsayılan 'Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden..

Son yıllarda en kutsal degerlerimiz olan; dini inanclarimiza, dilimize, ulusal butunlugumuze, bagimsizligimiza, milli marsimiza, bayragimiza, tarihimize, cumhuriyetimize, milliyetimize, turk buyuklerimize saldırılar öyle artti ki sahsen benim sabir sinirlarimi zorluyor. Zoruma gidiyor.!!
Ve bu dozu her gecen gun biraz daha arttirilarak hakaret boyutuna varan saldirilar ve dayatmalar sanki bir milleti onursuzlastirmak, soysuzlastirmak icin yapiliyor izlenimini bana veriyor. Bu da M.Kemal Ataturk un dedigi gibi, bir millet icin ciddi bir tehlike olusturmaktadir.
Milli bütünlügümüze, beraberligimize, tek devlet, üniter devlet yapisina karsi olan, Türkiye’nin kaderini belirleyecek olan kanunlar – yasalar hic tartisilmadan, sorgulanmadan, adina hukuk denilen hukusuzca kaldirilip indirilen parmaklarla meclisimizden alelacele geciriliyor. Gundelik iki kecinin kavgasi gibi iki siyasinin tartismalari halki bu karagöz ve hacivat oyununda aldatirken, gelecegimizin bu sekilde karartilmasina biraz sesini cikartanlar Taha Kivanc kod adli bir beslemenin komplo teorileri ile susturuluyor. Bazi sifatsizlarda; kendilerince Profösör sifatinin manasini; bir cikar karsiliginda, televizyonlarda halki aldatma sanati olarak degistirerek tv lerde boy gösteriyorlar. Sucun özgürce savunuldugu, degerlerimize kufur edenlerin bizzat basbakanimiz tarafindan telefon edilerek tebrik edildigi, özellestirilmeler ile ligme ligme satilan ulkemin, uydurma pembe tablolar ile insanlarimizi kandiran, keyfi kararlari ile halkimizin parasini ona buna peskes ceken ve karsiliginda yilin maliye bakani veya bilmem nerenin cesaret ödulu veya nisani verilen liderlerin oldugu bir ulke yönetiminde; saldiranlarin neden ve nicin yapildigini anlamak guc degil. Ancak tum bu saldirilar karsisinda kendini korumaktan aciz siyasileri, hicbir tepki vermeyen, halktan uzak sözde aydinlari ve herseyden öte TURK ULUS unu anlayamiyorum.
Iste gercekten garip olan bu!!!
Bir millet, kendi vatanini, bagimsizligini, özgurlugunu, kimligini, kisiligini, onurunu, erdemini, seref ve haysiyetinin bu kadar ayaklar altina alindigina sessiz kaliyorsa.....
Ellerim varmiyor gerisini yazmaya.. gercekten icim aciyor, ruhum daraliyor suan.. Gunesli bir gunde, bazilari gibi guneslenip gunumu gun etmek varken neden bu tip seylerle kafa yoruyorum? Bende bilmiyorum.
Ancak bosver Diyemiyorum...
Aslinda gelen bu tip mailleri okumadan direk baskalarina pas edebilirim bu cok daha kolay. Etliye tuzluya karismadan laf bana geldiginde en kralindan vatanimi severim, sözle peynir gemisini degil filosunu bile yurutmek varken, guzel kafami bu tip seylere yormanin tek bir aciklamasi olur oda DELICESINE VATANIMI SEVERIYORUM.
Gerisi hikaye...
Sarp EROL
tum vatanini gercekten sevenlere...
Eski 06-03-2008, 13:01   #2
İlker
Bölüm Sorumlusu

İletiler: 929
Varsayılan Ynt: 'Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden..

Gerçekten haklısınız, lafla peynir gemisi yürümez.

Seçenekler
Tarz