Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı  

Geri git   Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı > Türkçü Toplumcu Görüş > Tepkilerimiz

Tepkilerimiz Ağ üzerinden ya da somut olarak gösterdiğimiz yasal tepkiler eşgüdüm otağı.

Seçenekler Tarz
Eski 01-09-2008, 22:06   #1
kobali
Bölüm Sorumlusu

kobali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 1,312
Varsayılan Benim hıyar seçmenim

HALA ANLAMAYANLARA TEKRAR EDELİM
Tayyip Diyor ki ; Ey benim okuyup araştırmayan halkım :

1- Şehidinize hakaret ettim, anlamadınız
2- Ermeni yahudi demeden ülke varlıklarını sattım, egemenliğimizi devrettim, anlamadınız
3- Kendi ülkemi bölen projenin Eş Başkanı'yım dedim, anlamadınız
4- Erbakan bile 'AKP' yi siyonistler kurdurdu' dedi ki doğru, anlamadınız
5- Türkiye yi katmerli bir borcun altına soktum, toprakları sattım,
anlamadınız
6- Barzani ve Talabani ile kolkola girip kendi askerimizi dışladım, anlamadınız
7- Din, müslümanlık, islam dedik 4 yıl boyunca rekor sayıda
kilise açtırdım, bu nasıl müslümaklık demediniz ve yine anlamadınız.
8- Ogluma acık acık gemi aldım, alenen 4 senede onu da trilyoner yaptım anlamadınız
9- Maliye bakanıyla elele verıp yedi sulalemize yetecek paraları goturduk anlamadınız
10- Teroristbaşına sayın dedim anlamadınız
11- Ulkeyi en yuksek faizle borçlandırdım anlamadınız
12- 2002 deki secim oncesi dokunulmazlıkları kaldıracam diye
yalan soyleyıp sonra bi daha lafını bile etmedim anlamadınız
13- Derdini söyleyen vatandaşa ...iktir çektim anlamadınız.
Üstüne üstlük bütün bunları tembel muhalefet de size iyi anlatmayınca, sandıktan hooop ben çıktım. Şimdi bir 5 yıl daha sizleri ben
sevmeyim de kimler sevsin.
Bu 5 yılda da yapacagımı yaparım, ondan sonra ister seeeç ister seçme.
Nasıl olsa kalkıp yüzünüze sövsem yine %30 alırım..
Canım hıyarlarım benim...
Not: Kaynak bilinmiyor
Eski 01-11-2008, 11:11   #2
kobali
Bölüm Sorumlusu

Varsayılan Ynt: Benim hıyar seçmenim

Artık kızmıyorum, kızamıyorum...

Tepkisiz insanlar topluluğu olma yolunda katettiğimiz mesafeyi görünce!

Alınganlık gösterip bir yanıt olsun diye yazmıyorum. Artık; kıralın çıplak olduğunu bütün dünya gördü de, bir tek; millet olma bilincini yavaş yavaş kaybeden bu ülke insanları ne yazıktır ki göremiyor. Bu ülkede 1980 yılından sonra yaşatılan melanetliklere alıştırılarak bu günlere geldik. Yaşı on altı olduğu için asılamayan genci, sahte kemik yaş raporuyla idam eden zihniyeti kınayamadık, tepki gösteremedik. Yola buradan çıkıldı, cesaretlendirildi Türk düşmanları ve millet olma bilinci azar azar yok edildi.

İstanbul Galata Köprüsü üzerinde balık tutan bir Türk'ün yanına bir Fıransız, balık tutmak için oltasını atar. Fıransızın oltasına hiç balık gelmezken, Türk'ün oltasına kocaman balıklar gelir. Fıransız dayanamaz ve sorar:
- Ben bir tane bile balık tutamazken, sen bir sürü büyük balık yakaladın. Bu işin bir sırrı mı var? Diye sorar. Türk tebessümle Fıransıza bakar ve;
- Bunlar balık bilader, alık değil. Burası benim denizim, elbetteki beni besleyecek...
Fıransız, Türk'ün ne demek istediğini anlamıştır. Oradan hemen ayrılır ve bir müddet sonra aynı yere döner. Bizim balıkçı balık kovalarını neredeyse doldurmuştur. Fıransız cebinden bir kağıt çıkararak...
- Bak! Der. Bu kağıt benim Türk vatandaşlığımı gösteren belgedir. O zaman benim oltama da balık gelmeli artık. Der ve oltasını suya atar. Çok geçmez çoklu oltaya bir kaç balık takılmıştır ama hepsi küçüktür. Fıransız sevinç çığlıkları atmaktadır. Türk balıkçı yine tebessümle bakar ve...
- Tuttukların ne işe yarar ki? Minicik minicik balıklar. Der.
Fıransız gururla Türk'e bakar ve...
- Amacım zaten buydu. Küçük balık avlayarak senin gelecekte tutacağın balıkları yok ediyorum. Der...

Kıral çıplak! Evet; hem de anadan üryan çıplak. Burada sayamayacağım kadar melanetlikler bu millet üzerine işleniyor.
* Altı yaş öbeğine dingilizce dayatılıyor
* Altı yaş öbeği çocuklarımız için özel cep telefonları sunuluyor (cep telefonlarının yaydığı ısının beyindeki sıvıyı buharlaştırıp tümör yaptığı uzmanlarca belirlenmiştir.)
* Altı yaş öbeği çocuklara ana okullarında corç vaşikton belletiliyor
* Altı yaş öbeği çocukların aptal yetişmeleri için beslenmelerine katkılar konuluyor.
* Antalyanın kaş ilçesinde ingilizlerin açmış olduğu çocuk bahçesine Türk çocukları giremiyor!!!

Bu örnekleri çoğalmaya kalksam, sayfalar yetmez...

Şimdi o başlığa alınganlık gösterenlere ithaf olunur... TEPKİ NEREDE?
Ateş yalnızca düştüğü yeri yakıyor. " Bana değmeyen yılan bin yıl yaşasın" sözüne sığınan bir millet. Varoluşun temellerinin içi oyuldukça oyuluyor. TEPKİ NEREDE?
Hükümetin en son aldığı karar. Merkez bankası istanbula taşınacak. Yani Bizans İmparatorluğunun resmi ilanı olacak bir taşıma. TEPKİ NEREDE?

Uzun lafın kısası, başlığa tepki göstermeyi bırakalım da, kıralın çıplak olduğu gerçeğini görelim artık...

Saygılarımla
Eski 02-20-2008, 22:13   #3
vatan_41
Junior Member

İletiler: 14

kobali kardeşim sonuna kadar yanındayım...

verdiğin o güzel ve önemli bilgiler içinde sana çok teşekkür ediyorum ..
Eski 06-05-2008, 00:32   #4
CANANADOLU
Junior Member

İletiler: 15

IYIDE ARKADASIM YAZILI GORSEL BUTUN BASIN YAYIN ORGANLARI ADAMIN SUREKLI OLUMLU PROPAGANDASINI YAPIYOR HALK SUREKLI PROPAGANDA BOMBARDIMANI ALTINDA ADAMLARIN SATIN ALMADIGI GAZETE, TELEVIZYON KANALI , DERGI MATBAA KALDIMI
-KALMADI
NE OLACAKDI KI?
CANANADOLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 06-05-2008, 19:29   #5
kobali
Bölüm Sorumlusu

Alıntı:
CANANADOLU Rumuzlu Üyeden Alıntı
IYIDE ARKADASIM YAZILI GORSEL BUTUN BASIN YAYIN ORGANLARI ADAMIN SUREKLI OLUMLU PROPAGANDASINI YAPIYOR HALK SUREKLI PROPAGANDA BOMBARDIMANI ALTINDA ADAMLARIN SATIN ALMADIGI GAZETE, TELEVIZYON KANALI , DERGI MATBAA KALDIMI
-KALMADI
NE OLACAKDI KI?
Değerli kardeşim. Bir ülke dahili ve harici düşmanlar tarafından işgal edilmiş olabilir. Bu millet olma bilincini kaybetmemize mazeret teşkil etmeli mi? İşte, örneklemedeki fransızın dediği gibi; "geleceğini ipotek altına aldım, defolun Anadoludan, sizin burada işiniz yok doğruca Asyaya" dediğinde, paşa paşa gideriz. Yani bu teslimiyet olmaz çünkü basın yayın böyle bir şey demedi gibi bir mazeret olabilir mi? Aileler çocuklarına yeterli bilinci verse, bu olumsuzluklar asla yaşanmaz.
Eski 06-06-2008, 00:02   #6
CANANADOLU
Junior Member

İletiler: 15

IMAMLARDA BU ADAMLARIN PROPAGANDASINI YAPIYOR USTELIK ADAMLAR HALKIN DIN DUYGULARINI SOMURUYORLAR. DURUM COK VAHIM.
ADAM ZATEN DEDI IMAM HATIPLER BIZIM ARKA BAHCE DIYE, DURMAK YOK TAM GAZ DEVAM BATANA KADAR...
CANANADOLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Tarz