Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı  

Geri git   Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı > Toplumu Bilinçlendirme Çabaları > Görsellik(İzgiler bilen Sunumlar)

Görsellik(İzgiler bilen Sunumlar) Görüşlerimizi yaymak için yaptığımız çalışmalar

Seçenekler Tarz
Eski 08-27-2008, 03:33   #1
Kahvecioğlu
Konuk

İletiler: n/a
Varsayılan TAMAMEN YORUMSUZ...

Eski 08-27-2008, 06:32   #2
ASLIM
Türkçü Toplumcu

İletiler: 429
Varsayılan Ynt: TAMAMEN YORUMSUZ...

Bölücüler, hainler güvenseydi; TSK'ye hakaret olurdu zaten... de... AKP'liler için konuşmalı ???
Eski 08-27-2008, 21:44   #3
Çığır_Türk
Junior Member

İletiler: 27

yurtdaşlarım ! bunlar boş işler. şimdi yönetilmekte olan Türk Halkı, Cumhuriyeti kuran, o önderin devrimleri ile yönetiliyor mu, yönetilmiyor mu? soru bu.. askere güvenmeyeceksin de ya kime güveneceksin ? bir örneklemeyle, holding kuruluşu bankaların, holding zinciri olmayan bankalardan daha mı güvensiz? hayır. kim alın teriyle çalışıp kazanıyorsa ona güveneceksin. sağlıklı düzen budur. laboratuvar bulgusu değil ya bu güven. her yerde aynı sonucu versin.

saygılar çığır türk
Çığır_Türk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 08-29-2008, 00:38   #4
Kahvecioğlu
Konuk

İletiler: n/a

Alıntı:
Çığır_Türk Rumuzlu Üyeden Alıntı
yurtdaşlarım ! bunlar boş işler. şimdi yönetilmekte olan Türk Halkı, Cumhuriyeti kuran, o önderin devrimleri ile yönetiliyor mu, yönetilmiyor mu? soru bu.. askere güvenmeyeceksin de ya kime güveneceksin ? bir örneklemeyle, holding kuruluşu bankaların, holding zinciri olmayan bankalardan daha mı güvensiz? hayır. kim alın teriyle çalışıp kazanıyorsa ona güveneceksin. sağlıklı düzen budur. laboratuvar bulgusu değil ya bu güven. her yerde aynı sonucu versin.

saygılar çığır türk
Şimdi arkadaşım bunlar boş işler vs. demekle olmuyor.Birincisi "Türk Halkı" diye bir kavram tanımıyorum TÜRK Milleti diye ifade edereniz bundan sonra doğrusunu yapmış olursunuz.Burada bir örneklem üzerinden bir kanı var,bende bunu bilerek "yorumsuz" diye nitelendirdim.Açıkçası ne demek istediğinizi anlamadım,bunu açıkça ifade ederseniz mutlu olurum.

Son olarak son günlerde İslam dini için yazmış olduklarınızı okudum fakat cevap vermek istemedim,kişiler Hristiyan olabilir ( ki Gagavuz Türkleri ortdokstur.) kişiler Musevi olabilir ( Hazar Türkleri çoğu bozunmuş olsada az sayıda Musevi Türk vardır.Yahudilerle akrabalık kurmayanlar.) kişiler Müslümanda olabilir ( Türkiyedeki kandaşlarımız gibi. ) sizin kalkıpta kişilerin "VİCDANİ" meseleleri üzerinde değişik açıklamalarınız uygun düşmemiş aslında boş iş o idi. Çünkü TÜRK'ün içindeki TÜRKLÜK duygusunu beslemektir amacımız,yani araplaşmadan kanına ihanet etmemesini sağlamak TÜRKLÜK bilinci aşılamaktır.Dolayısı ile sonrasında ağaca,taşa da tapsa yine TÜRK'tür.

Benim için ana unsur "AHLAK" tır.TÜRKÇÜ ahlakçıdır.Adalet,gururdur. Cengiz Han'ın yasalarıdır.Atalarımız bize bunları yadigar bırakmış.Kişilerin dini inançlarını sormam,yargılamam,eleştirmem,ilgilenmem.
Eski 09-15-2008, 10:10   #5
Murat KARAL
Türkçü

İletiler: 35
Murat KARAL - İCQ üzeri İleti gönder Murat KARAL - MSN üzeri İleti gönder

Yanlız ilk konulan şey neyse açmıyor
Murat KARAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Tarz