Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı  

Geri git   Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı > Genel İşleyiş > Duyuru ve Etkinlik Bildirimi

Seçenekler Tarz
Eski 11-09-2008, 21:13   #1
Tanrıkut
Yönetici

Tanrıkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 2,182
Varsayılan Atatürk Izgisi

ATA EĞİTİM SEN’DEN BİLDİRİLMİŞTİR :

www.ataegitimsen.org.tr

Büyük Türk ulusu,

Her birimiz bu aziz yurdun dört bir yanında birer kıvılcım olan; inançlı, çalışkan sözde değil özde, bütün beyin hücreleriyle Atatürkçü/Kemalist Öğretmenleriz. Bir arada bulunduğumuz ATA EĞİTİM SEN olarak; gaflet, dalalet ve hıyanet içinde bulunanların, sömürgecilerin yerli işbirlikçilerinin hazırladıkları çarpıtma tarih anlayışını elimizin tersiyle tokatlıyoruz.

ATA EĞİTİM SEN olarak 10 Kasım münasebetiyle isteyen bütün yurttaşlarımıza (yalnızca kargo gideri alıcıya ait olmak üzere) büyük ATATÜRK'ümüzün CD'sini ücretsiz olarak armağan ediyoruz. Öğretmenler öğrencilerine; ana-babalar çocuklarına bu cd'yi gönül
rahatlığıyla izletebilirler. Özellikle Öğretmen tanıdıklarınızı bu etkinlikten haberdar etmenizi de ayrıca rica ediyoruz.

Atatürk CD'sini edinmek isteyenlerin ad-soyad, adres ve telefon bilgilerini ataegitimsen@yahoo.com.tr adresine bildirmeleri yeterlidir.

Ülkemizin kurucusu büyük ATATÜRK'ün ölüm yıldönümleri bizlerin yeniden doğduğu gündür.

"İki Mustafa Kemal vardır : Biri ben; et ve kemikten, fani Mustafa Kemal. İkinci Mustafa Kemal'i 'ben' sözcüğüyle ifade edemem. O, ben değil bizdir. O, ülkenin her köşesinde yeni düşünce, yeni yaşam ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ulusun içinde yaşattığı Mustafa Kemaller ülküsüdür. Ben onu simgeliyorum. O Mustafa Kemal sizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve başarılı olması gereken Mustafa Kemal odur. Herhangi bir tehlike anında ben ortaya çıktımsa beni bir Türk anası doğurmadı mı? Türk anaları daha nice Mustafa Kemal’ler doğurmayacaklar mı? Asıl güç ulusundur, benim değildir." diyen büyük Atatürk'ümüzün ölümsüzlüğünün 70. yılında ATA EĞİTİM SEN olarak dosta düşmana bir kez daha haykırıyoruz :

"Büyük ATATÜRK! Etkin, kararlı, inançlı ve sonuç alıcı olarak senin yolundan gideceğiz!"

ATA EĞİTİM SEN

Ersoy KAMEK (Ata Eğitim Sen Genel Başkanı)

www.ataegitimsen.org.tr
Seçenekler
Tarz