Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı  

Geri git   Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı > Toplumu Bilinçlendirme Çabaları > Serbest Kürsü

Seçenekler Tarz
Eski 12-26-2007, 15:58   #1
Türk'ÇE
Yönetici

Türk'ÇE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 1,835
Varsayılan SELAM OLSUN...!

Yaklaşık 1,5 aylık bir aradan sonra Esenlikler diliyorum sizlere.
“Döndüm” demek yanlış olur, yahut “yeniden”….Hiç ayrılmadım, kimseyi bırakmadım, davamdan vazgeçmedim, çabaladım,uğraştım.Sokaklarda haykırdım, tek tek insanları dolaştım “uyanın milletim!” diye, “Mustafa Kemal hepimizin ortak noktası uyanın!” diye….
Şimdi Dönmek veya yeniden meselesine geri dönersek…; sanki ayrılmışımda pişmanlık duygusu ya da buna benzer bir duygu ile geri dönmüşüm izlenimi oluşsun istemiyorum. Davamı bırakıp sonra “yeniden” … gibi de görünsün istemiyorum. Elbet kaldığım yerden de devam etmiyorum, hiçbir yerde kalmadım, boşluk bırakmadım, sayfada etkin olamadım yalnızca hepsi bu.

Değerli kandaşlarım hatırladılar, sağ olsunlar, sağlığımdan bile endişe duyan olmuş,arayan soranlar vardı.Duygulandırdılar beni ama habersiz bıraktığım için ben özür dilerim değerli kandaşlarımdan.Şükür sağlığımda yerinde.Tekrar sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ebedi dostlarım olacağınızı şimdiden hissediyorum.Sağ olun, var olun…

Ayrılığın sebebine gelirsek; davam açımdan da hayırlı bir iş olduğunu belirtmek isterim fakat bazı konularla ilgili gizlilikler olması gerektiğinden tam olarak açıklayamayacağım. Bunun için özür dilerim ama aklınızda kalmasın isterim. Aylar öncesinde Uyanturk ailesinin ağ üzerinden yaptığı toplantının kararında “söz sahibi” olmanın gerekliliğini ve siyasi, aynı anda toplumsal olaylarda nasıl yön verilebileceğine dair açıklık getirip karar olarak geçirmiştik zihnimize. İşte bu konuda bir adım attık. Yöneticilerimizin ve bazı kandaşlarımın konu hakkında bilgileri mevcut ve daha fazla konu ilgili bilgiyi netice kazandığında, uygun olursa vereceğim aksi halde her şey tersine döner ve davam adına giriştiğim iş bozulur gider. Girişimin son derece yasal olduğunu da belirtmek isterim. Biraz zahmet gibi görünen ama aslında Rahmet olduğundan şüphe etmediğim hayırlı bir iş.
Sonuç olarak;1,5 ay öncesindeki gibi, siz değerli kandaşlarımla aynı sayfada paylaşımlar sunup, aynı duygular ile farklı yerlerde davamıza katkılarda bulunacağız, milletimizi uyandıracağız, oyunlara gelmeyeceğiz.Türk milletinin bekâsı için gayret sarfedeceğiz....

Haydi! Kandaşlarım, akıl yolu ile yılmadan 3 Mayıs ruhunu ebediyen yaşatacalım. Yeni nesillerle buluşturalım. “Artık kaleler değil, gönüller fethetmek zamanı..”

Tanrı Türk’ü korusun…

Türk'ÇE 26.12.2007

"Biz bu zulmetler içinden çıkarız bir gün olur;
Şarka garba yıldırımlar çakarız bir gün olur.

Kara bulutlar içinden parlayıp şimşek atar,
Gök gürler, dolular yağar; bakarız bir gün olur.

Kafkas, Buhara, Kırım'dan çevrilen hisarları,
Vurur millî külünk ile yıkarız bir gün olur.

Türkistan'ın güneşinden alırız bir kıvılcım;
Cehennem olur cihanı yakarız bir gün olur.

Anadol'dan Hindistan'a geçeriz Temür gibi,
Himalaya dağlarını çalkarız bir gün olur.

Dağıstan, Kırım, Kazan'ı; İran, Turan, Kaşgar'ı,
İttihadın zinciriyle sıkarız bir gün olur.

Bizi boğmak için yurda akan acı selleri,
Dinimizin kuvvetiyle tıkarız bir gün olur.

Türk doğarız, Türk gezeriz, Türk yaşarız dünyada;
Devrilen Moskof elinden çıkarız bir gün olur.

Der Zülâlî, Volga, Tuna, Ceyhun, Araslar gibi
Tuğyan eder deryalara akarız bir gün olur."
Türk'ÇE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 12-26-2007, 17:52   #2
ogedai
Konuk

İletiler: n/a
Varsayılan Ynt: SELAM OLSUN...!

Şu bitmez yüksek lisans tezimi vereyim, kimseye yer bırakmadan, soluksuz yazacağım tekrar.. Laf açılmışken..
Eski 12-26-2007, 18:54   #3
ASLIM
Konuk

İletiler: n/a

Sen boşuna kaybolmazdın zaten; biliyoruz Türk'ÇE... Hoşgeldin meydane Ülkü ve isteklerinde beraberiz Sevgili Arkadaşım....
Eski 12-26-2007, 22:22   #4
Tanrıkut
Yönetici

Tanrıkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 2,177

Sevgili kardeşim

Bu anlamlı söylemlerinden dolayı sağolasın.Etkin olan ülküdaşların,aniden sessizliğe büründüğü dönemler olmuştur.Bizleri burda birleştiren ortak hedef ve ülkülerin gerekliliğine en çok inanlardan birisin.Bu sebeple, birkaç gün haber alamayınca sağlığından kaygılanmamız oldu. Seninkinin umutsuzluk ya da küskünlük olmayacağını biliyoruz.Arkadaşlarımız arasında haberleşmenin daha güçlenmesi için çalışmalar yapmalıyız.Bu konuda ne gibi yöntemler geliştirilebilir?
Eski 12-27-2007, 01:28   #5
Oğuz Yabgu
Senior Member

İletiler: 512
Oğuz Yabgu - MSN üzeri İleti gönder

Eğer bir yaramazlık yok ve işler yolundaysa bu bizler için yeterli. Ben de bu aralar hiçbir şeye yeterince odaklanamıyorum. Koşuşturmaca ve zihin kalabalıklığından kendimi bile farketmez hale gelecektim : ) Senden gelen güzel haberler mutluluk verici oldu. Duraksamayan uğraşında başarılar dilerim. Bu ateş sönmek bilmesin!

Seçenekler
Tarz