Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı  

Geri git   Türkçü Toplumcu Fikirmeydanı > Türkçü Toplumcu Görüş > Tepkilerimiz

Tepkilerimiz Ağ üzerinden ya da somut olarak gösterdiğimiz yasal tepkiler eşgüdüm otağı.

Seçenekler Tarz
Eski 06-04-2008, 09:47   #1
CANANADOLU
Junior Member

İletiler: 15
Varsayılan TESETTUR DAYATMASI

Atatürk 24 Ağustos 1925’te başlayan Kastamonu- İnebolu yöresindeki geziye elinde bir Şapka ile çıkmıştı. Konuşmalarında “Uygarım diyen Türkiye’nin gerçekte uygar olan halkının, baştan aşağı dış görünüşü ile de uygar ve ileri insanlar olduğu göstermek zorunda” bulunduğunu vurguladi geziyi sapka-kiyafet devrimi takib etti... SIMDI SAVAS ACTIKLARI KIYAFET DEVRIMI...

TESSETUR, VE MUSLUMAN DUNYANIN KADINLARININ BU GUNKU KEPAZE KILIGI EMPERYALIST BIR DAYATMA. BU PASTACIMI, RADYASYONDAN KORUNMA KIYAFETIMI NE OLDUGU BELLI OLMAYAN KOSTUMLER ASLINDA EMEPYALISTLER TARAFINDAN SISTEMLI VE PROGRAMLI OLARAK ISLAM DUNYASINA BENIMSETTILDI KI BIZ VE ONLAR AYRIMI DERINLESIN , ILKEL DUNYANIN KADINLARI BIR BAKISTA TANINABILSIN , BUNLAR ISTERKI TUM KAYNAKLAR SULAR, PETROL YATAKLARI KENDILERI GUDUMUNDE OLSUN, BURALARA SAHIP HALKLAR AKILANIR UYGARLASIR RASYONEL FIKRI BENIMSER DOGMATIK SACMALARI TERK EDERSE NE OLUR? KAYNAKLARINA ZENGINKLERINE SAHIP CIKAR... BUNUNLA EMPERYALISTLER NASIL BASA CIKMISTIR? ONLAR BIZ AYRIMIN DERINLESTIREREK... ONLARIN KADINLARI OZGUR OLACAK BIZIM KADINIMIZ PECE ICINE TIKILACAK, ONLARIN GENCLERI SPOR YAPACAK SAGLIKLI BESLENECEK BIZIMKILER RENKLI GUZEL KITAPLAR OKUYACAK BIZIMKILER BODRUM KATLARINDA ARAP ALFABESI EZBERLEYECEK... BU LISTE UZAR GIDER...
CANANADOLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Eski 06-04-2008, 20:48   #2
kobali
Bölüm Sorumlusu

kobali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İletiler: 1,312
Varsayılan Ynt: TESETTUR DAYATMASI

Sorosun başka işi ne? Yılda 750 milyon dolar türkiyeyi köleleştirmek için harcıyor. Cumhuriyetimizin partileri bu güne kadar yaptıklarıyla( yapmadıkları) sorosun gelmesine davetiye çıkarırsa adamlar bazı boşlukları parayla doldururlar. Ben o emperyalistlere artık kızamıyorum. Kafamıza top tüfek dayamıyorlar. Bizler müsait bir toplummuşuz(millet olamamışız) ki, adamlarda ince ince istediklerini bize giydiriyorlar. Bu ülkede devşirmeler herkesten güçlü. Son yaşanan tutuklamalar bunu gösteriyor zaten. O başlarına ünüforma takanlar bedavaya takmıyorlar. Hele bir de kara çarşaf giyinmeyi kabul et, kazancını dörde katlarsın. Millet olamadık vesselam. Yeni bir Atatürk gelecek diye hayali beklentiler ile beklemekte insanlar!
Eski 06-05-2008, 00:09   #3
CANANADOLU
Junior Member

İletiler: 15
Varsayılan Ynt: TESETTUR DAYATMASI

NIYE MILLET OLAMADIK PEKI, NIYE SOROS YUNANA, ITALYANA MUSSALAT OLAMIYOR DA GELIP BIZE TEBBELES OLUYOR. TARIHIMIZ ANLI SANLI, MILLETIMIZ ORDU MILLET, INSANIMIZ ZEKI, TOPRAGIMIZ BEREKETLI NEDIR BIZIM EKSIGIMIZ...

-SOYLIYEM... OZ GUVEN, HEDEF VE ROL MODELI EKSIKLIGIMIZ VAR BIZIM .... TELEVIZYON DIZILERI , SINEMA FILIMLERI YAPMAIZ LAZIM, GENCLERE CALISKAN OLMAYI OKUMAYI, OKUYUP YUKSELMEYI, CAGDASLIK ILKELERINI ASILICAK TELEVIZYON DIZILERI- MESELA KEMALLETIN TUGCU ROMANLARI GIBI KOLAY OKUNACAK AMA GENCLERE DURUSTLUK, AZIMLI OLMA, PRENSIPLI OLMA, EGITIM ASKI GIBI KONULARI ASILAYIP BILINC ALTINA YERLESTIRCEK KITAPLARI BOL BOL BASIP 8-16 YAS KITLESINE OKUTMALIYIZ...
- BEN KUCUKEN CUNEYT ARKININ BIR FILIMINI IZLEMISTIM "OGRETMEN KEMAL" OGRETMEN KEMAL TARIKAT SEHYLERI VE KOY AGALARINA KARSI MUCADELE EDER KAZANIR OKUTUGU OGRENCILER KENDI GIBI OGRETMEN OLUR VESARIE ...MUHTESEM BIR SINEMA FILIMI IDI HALA HATIRLARIM ETKILEYICI SAHNELERININ , ARKADASLAR BU FILIM ISI COK CIDDI GERCEKTEN ABD NIN EN ONEMLI PROPGANDA MATERYALI HOLLY WOOD FILIMLERI MESELA BIZIM BOYLE KALITELI HALKI ETKILEYECEK FILIMLER YAPMAMIZ YAPTIRMAMIZ LAZIM

NE DUSUNUYORSUNUZ?
CANANADOLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Tarz