PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arda'dan İyi Haber!


İlker
11-17-2008, 12:50
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/resimler/1226912073.jpg

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan maçta, kalp ritminde yükselme olan Arda Turan oyunu sedyeyle terkederken, hastaneye kaldırılan yıldız oyuncunun durumunun iyi olduğu resmi site aracılığı ile açıklandı!

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor arasında oynanan maçın 77. dakikasında bir pozisyonda yerde kalan Arda Turan oyuna devam edemeyeceğini kenar yönetimine bildirdi.

Kalp ritminde yaşadığı sorun nedeniyle oyuna devam edemeyen ve sedyeyle oyun alanının dışına alınan yıldız futbolcu yerini Mehmet Topal'a bırakmak zorunda kaldı..

Maç sonunda gelen bilgiler doğrultusunda Arda'nın durumunun iyi olduğu belirtildi..

RESMİ SİTE AÇIKLAMASI
Galatasaray'ın resmi sitesinden yapılan açıklama ise şöyle:
"Arda Turan, bu akşam oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında stres ve yorgunluğa bağlı fenalaşma geçirmiştir. İlk müdahalesi hastaneye gitmeden yapılan futbolcumuza hastanede herhangi bir müdahaleye gerek görülmemiştir.
Genel sağlık durumu iyi olan futbolcumuz, bu gece Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde istirahat edecektir. Arda Turan, futbol takımımızın Çarşamba günü yapacağı antrenmana katılacaktır"

Arda'nın neşesinin yerinde olduğu, hemen eve gitmek istediği ancak, tıbbi prosedürler gereği her ihtimale karşı sabaha kadar hastanede kalacağı bildirildi.

Bu arada, Arda'yı hastanede Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaraylı yöneticiler ve futbolcu Hasan Şaş, Beşiktaşlı futbolcu Serdar Özkan, Futbol Federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy, Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Şükür'ün ziyaret ettiği kaydedildi.

Yeni Çağ.