PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trt Hakan'ı ihya ediyor... Tepkinizi Gösterin


Tanrıkut
11-25-2008, 02:43
Trt'de haftada bir gün yayınlanan Stadyum izlencesine uzun zamandır işsiz olan Hakan Şükür ayda 70 milyar maaşla yorumcu olarak işe alınmıştır. Tarikat ve din sömürüsünün halkı soymaya dönüştüğü ülkemizde , sözde dindarların halkı soymaya devam ettiğini tarihi ibret olarak görmekteyiz. Dindar olduğunu söylenen ; 23 Nisan haftasında 'kutlu doğum haftası' ikilemi çıkaran Fethullah cemaatine yakın Hakan Şükür'ün ne yorumculuk tecrübesi ne de halk tarafından genel kabul görmüşlüğü söz konusudur. Tarikatçıları ihya edilip , köşeyi döndürüleceği yer TRT olmamalıdır. Hangi hakla ayda 70 milyar halktan alınıp Hakan Şükür'e verilmektedir. Bu maaşı Cumhurbaşkan'ı nasıl onaylamıştır. Ucuz ekmek kuyruğunda kavgaların olduğu , evsizlerin kol gezdiği ülkemizde Hakansız Stadyumla kimse birşey kaybetmez ama 70 milyar ihtiyaç sahiplerine verilirse birçok yuvaya destek olur. İlla ki Hakan Şükür gündemde tutulmak isteniyorsa ya da Hakan kendini bu konuda sınamak istiyorsa ; devletten ücret talep etmeksizin haftada 1 gün yorumculuk yapabilir. Milli karşılaşma öncesi Ersun Yanal'la cip pazarlığı yapan bu şahıstan böyle bir erdem beklemiyorum. Hakan'a verilen ücretin öğretmen maaşının 4'te birine indrilmesini talep ederim , aksi taktirde yayınlarınızı seyretmeyeceğim.

http://www.trt.com.tr/Kurumsal/Iletisim.aspx

Tanrıkut
11-25-2008, 12:54
70 milyar aylık verilmesini kınıyalım

kobali
11-26-2008, 18:05
Kınıyorum ve tüyü bitmemiş yetimlerin hakkını bol keseden yiyenlere haram olsun diyorum. İçleri sızlar inşallah.

AYKAĞAN
11-26-2008, 19:17
Baş sayfadak, ''sürü toplumu'' yazısını okuduktan bu yazı tesadüf etti inanamıyorum.Esasında inanıyorum bizi şaşırtmamalı ancak birşeyler yapmalı elbette...Helal değil tabii ki (ben etmiyorum)

Kahvecioğlu
11-26-2008, 19:31
Satın aldığınız her televizyon,radyo,oto teyp vb. gibi aletleri alırken üzerinde gördüğünüz TRT etiketi veya elektrikteki katkı payı nereye gidiyor diye sormazsınız artık...

Tanrıkut
11-28-2008, 00:27
Ben de helal etmiyorum, ayrıca Ersun Yanal, Hakan'ı gidemediğimiz Dünya kupası elemelerinin kader karşılaşması Estonya-Türkiye karşılaşması öncesi her oyuncuya cip talep etti diye milli takım kadrosundan çıkarmıştır. Ardından Ersun Yanal , Fethullahçı saldırıya uğramış, Fehmi Koru'nun bile yorum yapması ardından görevden alınmıştır.

Dünya 3. İsveç Milli takımı o zaman ki kaptanı Andreas Andersson'a tesadüfen tanışıp sohbet etme fırsatım olmuştu. Bizimkilerin 600 milyarlık araba ve değişik hediyeler verildiğini duyunca şok olmuştu. Onlar Dünya 3.sü olduğunda toplam takım bizim bir oyuncunun yarısı kadar para almamıştı.Talep etmek de aklarına gelmemişti.

Acaba hangisi daha milliyetçi, karşılaşma öncesi çıkıp milliyetçilik edebiyatı yapıp ayda 500 milyar alan Terim mi ya da 'kutlu doğum haftası' ikilemi çıkaran sonra 3'lik izlence için 70 milyar alan Hakan mı? Siz karar verin.