PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cemaatçi Hakan saçmaladı


Akçura
01-06-2009, 17:52
Eski futbolcu, spor yorumcusu Hakan Şükür, Alex’in Samdıra tesislerine kilise isteğiyle ilgili olarak herkesin inancına saygı gösterilmesi gerektiğini söyledi.

Şükür, "Avrupa’da oynadık. Böyle olduğunu gördük. Herkesin inancına saygı gösteriyorlar. Biz de ülkemizde herkesin, yabancıların da inançlarına saygı göstermeliyiz. Karşılıklı diyalog, hoşgörü güzel" dedi.

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Alex de Souza’nın, Samandıra Tesisleri’ne küçük bir kilise yapılmasını talep ettiği haberinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Böyle bir talebi olması durumunda nasıl karşılanacağı sorusuna Mosturoğlu, "Nasıl karşılanacağı belli. Biz sportif faaliyetlere hem inançların,hem siyasi düşüncelerin girmeyeceğini düşünen bir kulübüz. Duruşumuz dünya görüşümüz belli. Bu tür düşüncelere çok sıcak bakmayız. çatımız altında olan tümsporcularımız da bu düşüncelerimizi bilirler" şeklinde konuştu.


http://www.nettavir.com/haberdetay.asp?id=10049

Türk'ÇE
01-06-2009, 18:41
"Nasıl karşılanacağı belli. Biz sportif faaliyetlere hem inançların,hem siyasi düşüncelerin girmeyeceğini düşünen bir kulübüz. Duruşumuz dünya görüşümüz belli. Bu tür düşüncelere çok sıcak bakmayız.

Torinolu'ya kapak olmuş.

KEMALİST
01-07-2009, 10:35
Dinlerarası diyaloğun meyveleri.
Gülen tarikatından olduğunu söylüyor

kobali
04-08-2009, 14:52
Bu tarikatın her alana müdehaleci oluşu düşündürücüdür. Bu müdehaleci yaklaşımlar, Türkçülüğün ortadan kaldırılması için yapılan oyunlardan başka şey değildir. Türklüğünü kaybetmeye yüz tutan insan, esarete kapı açmıştır!